اپراتورهای 22 کشور جهان آیکلود | iCloud چک IMEI اکانت اپل

پرسش و پاسخ

سوالات پر تکرار

در اینجا سوالات پرتکرار بصورت پرسش و پاسخ آمده و شما در صورتی که جواب سوالات خود را دریافت نکردید , از دو راه میتوانید آنرا عنوان کنید .

1- ورود به فرم تماس با ما و ارسال سوال مورد نظر

2- ورود به محیط کاربری و ارسال تیکت جدید در بخش پشتیبانی و مطرح کردن سوالات و مشکلات


پرسش : آیا برای استفاده از خدمات آنلاک فکتوری یا آیکلود نیاز به حضور فیزیکی می باشد ؟

پاسخ : نخیر , شما برای استفاده از سرویس های ما کافیست از خرید آن سیستم مطمئن باشید که کارشناشان آی لاکر میتوانند شما را راهنمایی کرده و در انتخاب درست سرویس و استفاده از آن شما را یاری کنند .

پرسش : از کجا بفهمم که گوشی من لاک کدام کشور است واز زمان و سرویس آن اطلاع حاصل کنم ؟

پاسخ : شما میتوانید با استفاده از سرویس تعیین اپراتور و ارسال IMEI گوشی خود برای ما در عرض 15 دقیقه از نوع اپراتور , مبلغ آن , زمان مورد نیاز , بدهی گذشته , نرمال یا بلک لیست بودن و آخرین سیم کارت استفاده شده اطلاع حاصل کنید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید .

پرسش : آیا گوشی من بعد از مدتی دوباره لاک می شود ؟

پاسخ : خیر , سرویس های ما کاملا رسمی و دائمی می باشد و گوشی شما بوسیله سرویس های اپل آنلاک شده و نیاز به هیچ برنامه یا ترفندی نمی باشد و گوشی شما برای همیشه آنلاک می شود , در ضمن کلیه سرویس های آنلاک فکتوری آی لاکر دارای گارانتی مادام العمر می باشد .

پرسش : گوشی من توسط شما آنلاک شده ولی سیم کارت کار نمی کند ؟

پاسخ : این دو دلیل دارد 1- یا سیم کارت شما قدیمی بوده و شما نیاز دارید سیم کارت خود را تعویض کنید 2- گوشی شما به سرور اپل کانکت نشده و هنوز فرایند آنلاک انجام نشده است .

پرسش : آنلاک کردن گوشی برای هر نوع اپراتور یا سیم کارت خاصی نیاز است ؟

پاسخ : خیر , آنلاک دائم آی لاکر برای کلیه سیم کارتهای داخلی و خارجی کاملا کاربرد داشته و بدون مشکل و ارور  No Service کار میکند .

پرسش : آیا مبلغ اعلام شده آنلاک برای همیشه ثابت است ؟

پاسخ : خیر , قیمت هر سرویس با توجه به سیاست گذاری هر کشور و اپراتور و قیمت دلار زمان خود قیمت گذاری شده و ممکن است بارهای تغییر کند .
برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 09123148597 تماس حاصل نمایید.

Design and Development by ShayanMaster™
© 2015 | All rights reserved!