اپراتورهای 22 کشور جهان آیکلود | iCloud چک IMEI اکانت اپل

حفظ حریم شخصی

سیاست‏های حفظ حریم شخصی

کلیه اطلاعات مشتریان نزد خدمات آنلاک فکتوری و دائم آی لاکر iLocker.ir محفوط بوده است و آی لاکر متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی مشتریان حفاظت کرده و تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمـئن تر و امن تر شدن استفاده مشتریان  از سایت را فراهم آورد.

حق نشر،حق تکثیر یا کپی رایت

کلیه اطلاعات ارائه شده از طریق هر یک ازمنابع خدمات آنلاک فکتوری و دائم آی لاکر iLocker.ir ، مانند اطلاعات محصولات، لیست قیمت، گرافیک، آرم آی لاکر ، عکس، آیکون ،فایل های صوتی تصویری ، فایل های دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آی لاکر جزء اموال این شرکت می باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب در انحصار آی لاکر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه آی لاکر محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این ماژول ها، اسکریپت ها، طراحی قالب و اسامی و نوع خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه آی لاکر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه آی لاکر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه آی لاکر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه آی لاکر ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات

اعضاء و مشتریان سایت فروشگاه آی لاکر می توانند کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری من را ویرایش کرده و تغییردهند، این موارد شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت فروشگاه آی لاکر وارد کرده اید. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است و در صورت نیاز می توانند درخواست خود را تنها از طریق همان ایمیل ثبت نام شده در سایت به مدیر فروشگاه ارسال کنند.
برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 09123148597 تماس حاصل نمایید.

Design and Development by ShayanMaster™
© 2015 | All rights reserved!