اپراتورهای 22 کشور جهان آیکلود | iCloud چک IMEI اکانت اپل

زمان و نحوه سرویس آنلاک و آیکلود

کلیه سیستم های آنلاک فکتوری Unlock Factory یا رموو آیکلود Remove iCloud نیاز به زمان خاص برای انجام سرویس دارند , این زمان با توجه به نوع اپراتور و نوع سرویس (بلک لیست یا نرمال) متغییر بوده که هنگام خرید سرویس به شما اعلام میگردد .

این زمان برای سیستم های آنلاک فکتوری Unlock Factory نرمال بین 1 ساعت تا 7 روز و برای بلک لیست بین 3 تا 15 روز کاری بجزء (شنبه و یکشنبه در اروپا و امریکا تعطیل می باشد) قابل محاسبه و در نظر گرفته می شودو برای برداشتن اپل آیدی یا رموو آیکلود Remove iCloud بین 15 تا 25 روز زمان مورد نیاز است .

دو نکته مهم آنلاک فکتوری :

  1. در صورتی که IMEI شما به اشتباه ثبت شود , مبلغ غیرقابل بازگشت می باشد .
    لذا با توجه به اینکه ممکن است کاور یا کارتن گوشی شما متعلق به همان گوشی نباشد حتما IMEI مورد نظر را از  طریق زیر بدست آورید .


    این عمل با استفاده از کد  *#06# امکان پذیر است و یا در مسیر Setting -> General -> About -> IMEI و یا در ابتدای اکتیو کردن با زدن بر روی قابل مشاهده است .
    اگر IMEI شما از مسیر های فوق قابل دیدن نیست , به احتمال زیاد گوشی شما مشکل سخت افزاری بیس باند دارد و امکان درست شدن آن کم است .
  2. به هر دلیل اگر آی لاکر موفق نشد گوشی شما را ادر مدت زمان تعیین شده + 5 روز کاری نلاک فکتوری کند , آی لاکر کل مبلغ شما را به شما مستردد می کند .
Design and Development by ShayanMaster™
© 2015 | All rights reserved!